Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Софийска област, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 04-08 септември 2017 г.

01 Септември 2017 Прочетена 39

Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 04 – 08 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

 

Област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

 

Софийска област

Община Божурище  

На 04.09.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Хераково: УПИ V-166, кв. 1, УПИ VIII-126, кв. 4, ул. „Хан Кубрат“

На 08.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Хераково: Махала Белица

Община Ботевград  

На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Зелинград, Преслав, Хан Аспарух

На 04.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Ботевград: Саранск

Община Годеч  

На 04.09.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Гинци

На 07.09.2017 г. /13:15 - 15:15 ч./ -  Годеч: Академик Игнат Емануилов, Бригадир, Георги С. Раковски, Никола Й. Вапцаров, Раковски

Община Долна баня  

На 08.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Долна баня: Вилна зона, Курорт Долна баня

Община Драгоман  

На 04.09.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Владиславци

 Габер, Общ. Драгоман

На 04.09.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Круша, Общ. Драгоман

На 05.09.2017 г. /10:15 - 12:00 ч./ -  Несла

На 05.09.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ялботина

На 07.09.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Мало Малово

Община Елин Пелин  

На 04.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Равно поле: Верила

На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лесново: Четиридесет и Девета

На 04.09.2017 г. /09:01 - 15:15 ч./; на 05.09.2017 г. /09:01 - 15:15 ч./; на 07.09.2017 г. /09:01 - 15:15 ч./; на 08.09.2017 г. /09:01 - 15:15 ч./ -  Петково, Общ. Елин Пелин: с. Петково ТП Входа на ТКЗС, с. Петково ул. Кирил и Методий, УПИ II-127, кв. 38, УПИ ІV-232, кв. 36

На 04.09.2017 г. /09:01 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /09:01 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /09:01 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /09:01 - 16:15 ч./ -  Лесново: Двадесета, Петдесет и Втора, Четвърта, Четиридесет и Четвърта

На 04.09.2017 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Герман: Хан Аспарух/29-та/;  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Витоша;  Нови хан: 037044, Александър Стамболийски, Борова гора, Бреза, В. З Побит Камън; М. Търнавска река ПИ 037018, В. З. Побит камък, УПИххіV-27 кв. 20, В. З. Побит камък, Васил Левски, Ватия, Вилна зона Побит камък, Върба, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Калоян, Кирил и Методий, Марица, Милин камък, Никола Зашев, Николина Здравкова, Отец Паисий, ПИ 319005, Пловдивско шосе, Побит камък, Райна Княгиня, Рибарица, Самуил, Симеон, Синчец, Стефан Караджа, Търнава, ул. Борова гора №8, УПИ Vі-66, кв. 86, УПИ І-135 кв. 20, УПИ ІІ-378, УПИ Іх-363 кв. 45, Фетовица, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

Община Етрополе  

На 04.09.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Рибарица, Общ. Етрополе: ХVIII, кв. 19

На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  с. Лъга

На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 09:40 ч.; 11:45 - 12:00 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Лъга

На 04.09.2017 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Бойковец: Орище, УПИ-І-142

 Етрополе: 128, 27-ми ноември, Акация, Вилна зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За Дап, Йорданка Чанкова, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Махала Иванчовец, Местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница, Сто Двадесет и Осми;  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски

На 04.09.2017 г. /10:15 - 15:15 ч./ -  Етрополе

На 05.09.2017 г. /09:15 - 09:40 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, кв. 1, Кладевски дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков дол, Махала Радов дол;  Видраре: 157, кв. 13, сграда Кметство, ІІ кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, ПИ-083145 М. Мариновото;  Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец кв. 9 УПИ VIII, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи май, септемврийци, Стара планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин;  Етрополе: Равнището;  Лопян: 005034, В. З. Лопян, кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Девети септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, кв. 6, УПИ 6-22, Вилна зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра;  Малки Искър;  Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете;  Осиковица: Махала 57 Км АМ Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата;  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ &Quot; Хемус&Quot; , П-Л VI-61, кв. 5;  Равнище: I кв. 29, XVII-290, кв. 46, Мах. Грозьов дол, Махала Големанско, УПИ II-196 кв. 8

На 05.09.2017 г. /09:15 - 11:45 ч./ -  Лопян: Махала Черешовица, Свещи Плаз

Община Ихтиман  

На 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Борика, Общ. Ихтиман: П-Л ІV-109, кв. 8, Парцел VІІ-59, кв. 20, УПИ 9-128 кв. 5, УПИ ІV-165, кв. 24

На 04.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино

На 04.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Веринско;  Живково, Общ. Ихтиман;  Ихтиман: Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, Извън регулация, Йордан Балчев, Кирил и Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Парчевич, Пирин, Плиска, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Траянова Врата, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, УПИ III-2061, кв. 145, УПИ IV - 2853, кв. 191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Черни връх, Шести септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 04.09.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Ихтиман: Димитър Попов, Предгарова, УПИ III-2061, кв. 145

На 05.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх. Генадий Ихтимански, Баба Вида, Васил Левски, Вражебъра, Ген. Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димчо Дебелянов, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Извън регулация, Йордан Цонев, Калето, Кирил и Методи, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Марин Дринов, Местност Чикийца, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна гора, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Тракия, Траянова Врата, Трети март, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Шести септември, Шипка

На 05.09.2017 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  Ихтиман: Генерал Гурко, Иван Вазов, Йордан Цонев, Оташлия, Пенчо Славейков, Полковник Борис Дрангов, Свети Софроний Врачански, Цар Освободител, Шести септември

На 07.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх. Генадий Ихтимански, Васил Левски, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Ралов, Ивайло, Йордан Цонев, Кирил и Методи, Крали Марко, Местност Чикийца, Околовръстна, Отец Паисий, Парчевич, Пейо Яворов, Полковник Борис Дрангов, Преслав, Свети Климент Охридски, Тракия, Цар Калоян, Цар Самуил, Шести септември, Шипка

На 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Вакарел: Александър Стамболийски, Веслец, Витоша, Дренов рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Костадинка Трайкова, М. Дренов Ръд ПИ 298, Махала Дренов рът, Младост, Никола Петков, Пейо Яворов, Свети Патриарх Евтимий, ХV-260, кв. 58, Цар Симеон, Чинар, Янтра

Община Костенец  

На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Акация, Белмекен, Бор, Боровец, Васил Левски, Георги С. Раковски, Езерище, Заря, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Инчовица, Константин Костенечки, Курорт Вили Костенец, Люляк, Миликини Ниви, Момина сълза, Оборище, Отец Паисий, Охрид, Патриарх Евтимий, Пипериче, Самуил, Свети Св. Кирил и Методий, Средна гора, Съединение, Теменуга, Хан Аспарух, Цариградско шосе

На 04.09.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Горна Василица: 000147

 Момин проход: Ален мак, Княз Борис, Лоза, Мусала, Радост, Ружа, Стара планина, Тодор Ненчев, Христо Ботев, Ягода

На 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Горна Василица: Махала Нова, Махала Нова, Махала Пердова, Нова, Пердова

На 07.09.2017 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Акация, Александър Стамболийски, Боровец, Бузлуджа, Василишка, Върба, Еледжик, Заря, Иглика, Извор, Изгрев, Лайка, Липа, Люляк, Момина сълза, Морава, Оборище, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Перуника, Пчелинска, Свети Георги, Стефан Караджа, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско шосе, Явор, Янтра

На 07.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: VII-858, кв. 68, Акация, Арда, Белмекен, Боровец, Васил Левски, Витоша, Дунав, Екзарх Йосиф, Заря, Здравец, Зорница, Иван Вазов, Изгрев, Искра, Калинка, Кокиче, Константин Костенечки, Люляк, Марица, Места, Момина сълза, Мургаш, Оборище, Пирин, Първенец, Рила, Самуил, Свети Георги, Свобода, Славей, Средна гора, Стадионна, Странджа, Струма, Трапезица, Тунджа, Търговска, Хан Исперих, Цар Симеон I, Цариградско шосе, Чайка, Чучулига, Шипка, Ясен

На 07.09.2017 г. /10:15 - 15:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Изгрев

На 08.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Гуцал: IV Вк. 3А;  Долна баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна баня, Малиново поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски;  Долна Василица;  Костенец, Общ. Костенец: Боровец;  Марица: 1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал. Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев;  Радуил: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б. Хаджисотиров, Бреза, В. Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г. Зуйбаров, Г. Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив. Вазов, Изгрев, Каменити път, М. Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н. Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода;  Самоков: 3-та

На 08.09.2017 г. /10:15 - 15:15 ч./ -  Долна баня

Община Костинброд  

На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  градец, Общ. Костинброд: УПИ Vі-225 кв. 30

На 04.09.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Бучин проход: УПИ III-10

На 04.09.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Бучин проход

На 04.09.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд: 507. 88, IV -185 кв. 33, Втора, Първа, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста

На 04.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Бучин проход: път II - 81

На 07.09.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Безден: . УПИ ІV-126, кв. 2 В. З. Бистрица, IX-60, кв. 12, В. З. Бистрица УПИ ХVі-164, М. Могилата УПИ77, 24, ПИ №243, кв. 25, с. Безден Общ. Костинброд УПИ ХІІі-78, УПИ 77. 9, УПИ ХІІ-47, кв. 10 В. З. Бистрица;  Богьовци: Имот 5340057, Общ. Костинброд, УПИ II -29, кв. 9, УПИ X-126 кв. 25, УПИ ХІІ-127 кв. 25;  градец, Общ. Костинброд: 155, 6, Белидие хан;  Драговищица, Общ. Костинброд: Белидие хан;  Костинброд: 4498, М. &Quot; Кока Кола&Quot; , XV-3434 кв. 76В, Акация, Балкан, Бели брези, Белица, Витоша, Г. М. Димитров, Гео Милев, Дванадесети април, Драва, ЖП Мост, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Кап. Петко войвода, кв. 76 Апарцел ХІІ, Кокиче, Малина, Марица, Маслово, Махала Беледие хан, Махала Лешков връх, Местност Ленкови Кошари, Местност Миткова Воденица, Момчил войвода, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Славянска, Средец, УПИ Хі-3106, кв. 235, УПИ ХІІ-3254 кв. 116, Черно море, Шияковци;  Опицвет: 10, III-283, VII-92, кв. 24, XVII кв. 4, УПИ XIV-169 кв. 32;  Петърч: Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Гарата, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап. Петко войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Шопска комуна;  Хераково: ПИ 145016

На 07.09.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 13:00 - 13:30 ч./; на 08.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Райска градина/Аврора/

На 07.09.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Костинброд: XV-3434 кв. 76В, Балкан, Бели брези, Белица, Витоша, Г. М. Димитров, Гео Милев, Дванадесети април, ЖП Мост, Захари Стоянов, Искър, Кап. Петко войвода, кв. 76 Апарцел ХІІ, Малина, Марица, Махала Лешков връх, Момчил войвода, Никола Д. Петков, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Средец, УПИ Хі-3106, кв. 235, УПИ ХІІ-3254 кв. 116, Черно море, Шияковци

На 07.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд: 4200, 4267, до кв. 20, Антим I, Братя Миладинови, Величко Величков, Генерал Столетов, Ивайло, Константин Величков, Македония, Марица, Маслово, Места, Обединена, Петко Енев, Радецки, Ручей, Тополница, Черноризец Храбър, Шияковци, Юрий Гагарин

На 07.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Костинброд: Витоша, Гео Милев, ЖП Мост, Острова, Петровден, Райна Княгиня, Средец, УПИ ХІІ-3254 кв. 116

На 08.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Безден: М. Могилата УПИ77, 24, ПИ №243, кв. 25, УПИ 77. 9

Община Правец  

На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала Липа, Махала Смолевица, Махала Чульовци

Община Самоков  

На 04.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Бели Искър: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, П-Л V, УПИ IV кв. 20

На 04.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Самоков: Гюрови градини

За периода 04-08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 3-та, 30-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Бктп градина – Ковачевци;  Мала църква: с. Мала църква, Община Самоков;  Поповяне: ПИ 000368;  Самоков: Авксенти Велешки, България, Васил Стоин, Дим. Смрикаров, Захари Хаджигюров, Иван Шишман, Крали Марко, Любен Каравелов, Отец Паисий, Преслав, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, ул. Здравец, ул. Здравец, ул. Софийско шосе 15, УПИ 65231. 911. 36;  Самоков: Местност Дългата поляна, Местност Мечката, Местност Татарски брод

На 04.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Мала църква;  Самоков: Курорт Боровец

Община Своге  

На 05.09.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Владо Тричков: 10-та, 104-та, 105-та, 106-та, 107-ма, 109-та, 110-та, 111-та, 113-та, 114-та, 115-та, 116-та, 119-та, 120-та, Махала Ромча; На 05.09.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Томпсън: Витоша, Димитър Полянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Мах Момчилов Лаг, Мах. Прокопаник, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Средна гора, Стара планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 05.09.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Своге: 23 септември, Александър Вутимски, Борис I, Горски пътник, Ивайло, Малина, Минзухар, Петър Делян, Радецки, Райна Княгиня, Роза, Староселска, Странджа, Чавдар

На 05.09.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Своге: Алилица, Възраждане, градище, Грохотен, Махала Свиново, Слънце, Турист

На 07.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Миланово, Общ. Своге: Мъжев Дел, УПИ-XV-46

 София: Костенски водопад/Васил Дим

На 07.09.2017 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Своге: ЗКО Графобал

На 08.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Своге: Акация, Алеко Константинов, Борис I, Борова гора, Георги С. Раковски, Двадесет и Едно, Звънче, Здравец, Изгрев (Ем. Марков), Искър, Мак, ППС So 1420 - SVoge 2, Просвета, Република, Слънце, Староселска, Турист, Христо Ботев

На 08.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Огоя

Община Сливница  

На 04.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 05.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 06.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 08.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 09.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 10.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин

На 04.09.2017 г. /08:15 - 19:00 ч./; на 05.09.2017 г. /08:15 - 19:00 ч./; на 07.09.2017 г. /08:15 - 19:00 ч./; на 08.09.2017 г. /08:15 - 19:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов, Иван Вазов, Максим Горки, Паисий Хилендарски

На 04.09.2017 г. /12:00 - 15:00 ч./ - 


Назад

Последни обяви

Prev Next