Планови прекъсвания за община Ботевград за периода 18.03-22.03.2019

15 Март 2019 Прочетена 72

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 18 - 22 март 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ
Дата/период Времетраене   Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/
В текста по-долу са посочени датата, периода, максималното времетраене, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.
СОФИЙСКА ОБЛАСТ 
Община Ботевград 
На 18.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: В. З. Зелин, Ул. 4-та 1, Зелин, Зелин-10-А, Зелин-13-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Зелин-Тодор Петров, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, местност Пръдлювец, Павитта, Стубеля, УПИ IV-737. 75, Чеканица
На 18.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Скравена: Бебреш, Крушарска (К. Муканска), махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Осми Март, Цено Кьонтов, Чифлика
На 18.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 19.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 20.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково
На 18.03.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Александър Батенберг, Бузлуджа, Плиска, Преслав, Саранск, Стубеля
На 18.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./  На 19.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./  На 20.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./  На 21.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./  На 22.03.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона, Лозята
На 18.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 19.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 20.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Аспарух, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Дондуков, Дунав, Ивайло, Медвен, Опълченска, Рударка, Христо Ботев
На 18.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 19.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 20.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Скравена: Койдановец
На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: Армеец, България, Витиня, До Сграда Ткзс, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Идентификатор 05815. 305. 1. 117, Индустриална Зона, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе, Парка, Павилион, Пик
На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Врачеш: Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски Пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън Регулация До С. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мерощица, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи Май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара Планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М. Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен
На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г. Димитро, Георги Раковски (Д. Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М. Найденова, Захари Стоянов, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап. Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв. 9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н. Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин
На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Осеновлаг
На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методий, Козлодуй, Медвен, Новаченка (Филип Кръстев), Опълченска, Рударка, Сан Стефано, Съединение (Ленин), УПИ Ix-238 Кв. 12, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта
На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Скравена: Любен Каравелов
На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070, УПИ ХіV-191, Кв. 48
На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4
На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол
На 18.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008
На 18.03.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Ботевград: В. З. Зелин, Воденицата, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Казармен, Курорт Зелин, М. Воденицата, Мухалница, Стара Планина, Трети Март, Широко Ливаде
На 18.03.2019 г. /13:15 - 14:30 ч./ -  Ботевград: Зад Зрч, Индустриална
На 19.03.2019 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: 003036, В. З. Чеканица, В. З. Зелин, Зелин-11-А, Зелин-16-А, Зелин-20-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-36-А, Зелин-4-та, Зелин-8-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Средния Път, Казармен, Курорт Зелин, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, УПИ XlV-1283, Кв. 1, В. З Зелин, Цанкинска Воденица, Чеканица
На 19.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: В. З. Зелин, В. З. Зелин, Ул. 4-та 1, Воденицата, Зелин, Зелин-10-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-А, Зелин-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Казармен, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, М. Воденицата, Мухалница, Стара Планина, Стубеля, Трети Март, УПИ IV-737. 75, Чеканица, Широко Ливаде
На 19.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Саранск
На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: Витиня
На 19.03.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Плиска, Саранск
На 19.03.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Аспарух, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методий, Козлодуй, Медвен, Новаченка (Филип Кръстев), Опълченска, Рударка, Сан Стефано, Съединение (Ленин), УПИ Ix-238 Кв. 12, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта
На 19.03.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Скравена: Койдановец, Любен Каравелов
На 19.03.2019 г. /10:30 - 13:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Петлешков, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Гурко, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Извън Регулацията, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Пенчо Славейков, Петко Войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, С. Новачене, Общ. Ботевград Път№1, Сан Стефано, Свобода, Съединение (Ленин), Трети Март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Христо Ботев, Шипка
На 19.03.2019 г. /10:30 - 13:15 ч./ -  Скравена: Койдановец, Петър Берон
На 19.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Рашково: махала Белчово, махала Габровница
На 20.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: В. З. Зелин, Ул. 4-та 1, Зелин, Зелин-10-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Стубеля, УПИ IV-737. 75, Чеканица
На 20.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Ботевград: Ам Хемус
На 20.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Етрополе: Георги Антонов
На 20.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Правец: Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ Іі Кв. 117, Извън Регулация, До Гр. Правец, Кв. Езерото, Лесковец, махала Поповска, махала Пушкарско, махала Скърнава, Месност Орниче, местност Христовото, Нанин Дол, Орниче, Серпухов, Скърнава
На 20.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Разлив: 000134, 13022 махала Щапалска, №061016 М. Каменяка, махала Багелейска, махала Боновска, махала Влъчковска, махала Груевска, махала До Ресторанта, махала Куевска, махала Маргинска, махала Милинско, махала Сираковско, махала Стопански Двор, махала Чорбанско, Фелиов Рът
На 20.03.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, X-916, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Зелин, Лозята, местност Пейовица, Никола Иванов (Н. Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Ракитин, Стубелска, Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка
На 20.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Ботевград: М. Калница, 036152, местност Бенчова Курия, местност Бенчовска Курия, Пи-037081, Пик
На 20.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Трудовец: Александър Стамболийски, Беласица, Бистрица, Бор, Бързашка (Партизанска), В. Зона Лозята, Васил Ангелов Цоцов, Васил Левски, Вилна Зона, Витоша, Влашко Поле, Георги Попиванов, Д-Р Димитър Василев, Девети Май, Драган Черния, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зелин, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън Регулация До С. Трудовец, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Марица, махала Манастирица, Мургаш, Никола Иванов (Н. Драганов), Огоста, Опълченска (Комсомолска), Отец Паисий, Панчовска (Панчо Геровски), Петко Златарски, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Райчин Комитина (В. Башев), Републиканска, Рибарниците, Сан Стефано, Славянска, Спортна Среща, Стара Планина, Стефан Караджа, Стубелска, Трети Март (Ал. Иков), Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), УПИ IV-1671, Кв. 88, Урвич, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон I, Цеко Вълков (М. Палаузов), Черковна (Марин Димитров), Черниш, Шейново, Шипка, Янтра
На 21.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Боженица: 319004, Долапището, махала Барбушовци, махала Близнаковци, махала Брусен, махала Върха, махала Ганинци, махала Дончовци, махала Кръста, махала Мурта, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Плоча, махала Томовци, махала Урвич, махала Усойната, Стопански Двор, УПИ XI-71, Кв. 7, Х-38, Кв. 41
На 21.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания, махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци, махала Ръждавец
На 21.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: Васил Друмев, Георги С. Раковски (Р. Доков, Дунав, Ивайло, Извън Регулацията
На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: Тп Кулинарен
На 21.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Правец: IV, Кв. 9, IV-6393, VI, Кв. 2, VI-179, Кв. 104, VII, Кв. 2, От 514-От. 424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В. Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Епископ Генадий, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв. 9, УПИ VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Живковска, махала Манастирица, махала Поповска, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, махала Симидарско, Месност Елаша, местност Дългата Орница, местност Стилковски Рът, местност Топилата, местност Тошински Рът, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О. Т. 211-О. Т. 202, №1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ 225 Кв. 110, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв. 57, УПИ ХI-Кв. 2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен
На 21.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Разлив: махала Маргинска
На 21.03.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Правец: Бор, Езерото, Езерото УПИ Іі Кв. 117, Кв. Езерото
На 21.03.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Разлив
На 21.03.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Правец
На 22.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Академик Стоян Романски, Балканска, Саранск
На 22.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Академик Стоян Романски
На 22.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград: Академик Стоян Романски, Боженишки Урвич, Бузлуджа, България, Васил Петров, Витиня, Витоша, Гурко, До Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн, Нов Кооперативен Пазар, Освобождение, Пл. Форум УПИ І, Кв. 65, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, Тп Бетонов Център, Трети Март, Янтра


Дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 


Назад

Последни обяви

Prev Next