Списък на класираните ученици в i клас за учебната 2018/2019 година

04 Юни 2018 Прочетена 151

СПИСЪК НА КЛАСИРАНИТЕ  УЧЕНИЦИ В I КЛАС В

ОУ „Н.Й.ВАПЦАРОВ” - ГРАД БОТЕВГРАД ЗА УЧЕБНАТА 2018/2019 ГОДИНА

I КЛАСИРАНЕ

1.      Алекс Тихомиров Филипов

2.      Александра Димитрова Гешева

3.      Александър Илиян Илиев

4.      Александър Марио Данчовски

5.      Анели Ивайлова Илиева

6.      Ася Василева Лакова

7.      Васил Димитров Белдовски

8.      Венислав Христов Христов

9.      Виктор Мартинов Алексиев

10.    Виктория Александрова Иванова

11.    Владислав Йорданов Радев

12.    Габриела Ивайлова Цветанова

13.    Габриела Лъчезарова Георгиева

14.    Деа Димитрова Иванова

15.    Денислава Иванова Петрова

16.    Деян Тихомиров Найденов

17.    Елена Василева Георгиева

18.    Елица Момчилова Първанова

19.    Ивет Иванова Бенчева

20.    Йоана Димитрова Горчева

21.    Йордан Дианов Даков

22.    Карина Кирилова Руневска

23.    Красиан Кристианов Василев

24.    Кристиян Мартинов Тодоров

25.    Марк Даниелов Бързашки

26.    Мартин Цветелинов Иванов

27.    Методи Методиев Методиев

28.    Наталия Николаева Христова

29.    Никол Габриелова Цветкова

30.    Никол Петрова Бориславова

31.    Никола Цветелинов Георгиев

32.    Николай Димитров Маринов

33.    Николай Евгениев Лашков

34.    Николай Ивайлов Живков

35.    Павел Йорданов Чорбаджийски

36.    Павел Пламенов Драгановски

37.    Палома Петрославова Марковска

38.    Петър Стоянов Стоянов

39.    Петя Иванова Кунчева

40.    Пламен Георгиев Георгиев

41.    Пламен Иванов Драганов

42.    Радосвета Ивова Живкова

43.    Светлин Десиславов Иванов

44.    Сиана Павлова Павлова

45.    Сияна Иванова Зланкова

46.    Стефан Мартинов Стефанов

47.    Стефан Тихомир Муховски

48.    Стилян Мартинов Стоев

49.    Стоян Александров Стоянов

50.    Стоян Галинов Стоянов

51.    Тиана Даниел Дионисиева

52.    Христиана Дениславова Иванова

53.    Цветилена Велиславова Величкова

54.    Цветослав Цветомиров Илиев

55.    Виктория Тихомирова Маринова

56.    Кристиян Иванов Иванов

57.    Николай Генов Генов

58.    Христиана Генова Генова

59.    Хана Валентинова Христова

60.    Александра Асенова Генчева

61.    Александра Петрова Петрова

62.    Ангел Иванчов Велев

63.    Божидара Божидарова Илиева

64.    Васил Соколов Соколов

65.    Велизар Ивайлов Зарев

66.    Велизар Любомиров Алипиев

67.    Владимир Светославов Василев

68.    Георги Георгиев Миков

69.    Дара Димитрова Христова

70.    Златина Христова Цветанова

71.    Ива Красимирова Филипова

72.    Иван Станиславов Михайлов

73.    Ивелин Емилов Николов

74.    Калина Йосифова Въгларска

75.    Катрин Захариева Василева

76.    Красимира Ангелова Димитрова

77.    Мариян Мартинов Марков

78.    Памела Петкова Захариева

79.    Преслава Пламенова Гергова

80.    Светозар Йосифов Въгларски

81.    Симеон Пламенов Стаменов

82.    Анелия Захариева Цонкова

83.    Анислава Богомилова Атанасова

84.    Ванеса Цветанова Рачева

85.    Венцислава Генадиева Любенова

86.    Ганчо Димитров Ганчев

87.    Гачо Петров Тошков

88.    Давид Маринов Димов

89.    Елисавета Светлова Милкова

90.    Елиф Цветелинова Атанасова

91.    Иван Николаев Николов

92.    Марин Василев Маринов

93.    Петър Алексиев Пешев

94.    Соня Маринелова Накова

95.    София Иванова Борисова

96.    Стоянка Росицова Илиева

 

СПИСЪК НА КЛАСИРАНИТЕ  УЧЕНИЦИ В I КЛАС В

ОУ „СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ” - ГРАД БОТЕВГРАД ЗА УЧЕБНАТА 2018/2019 ГОДИНА

 

I КЛАСИРАНЕ

1.                Александър Теодор Пламенов Яничков

2.                Петър Любомиров Томов

3.                Пламен Темелков Темелков

4.                Виктория Петкова Любомирова

5.                Михаел Цветанов Паунов

6.                Велизар Стефанов Стоянов

7.                Михаил Павлинов Матев

8.                Ивайло Пламенов Иванов

9.                Николай Николаев Нинчев

10.           Мадлен Роберт Николова

11.           Димитър Емилов Антонов

12.           Людмил Павлов Съботинов

13.           Стилян Станиславов Петков

14.           Велизар Ивайлов Зарев

15.           Виктор Николов Димитров

16.           Даяна Василева Коцева

17.           Светослав Георгиев Огнянов

18.           Марица Мартин Гьокова

19.           Траян Лъчезаров Цанов

20.           Николета Стоянова Петрова

21.           Йоана Николаева Бенчева

22.           Милен Тихомиров Тошев

23.           Даниела Маринова Бекярова

24.           Христина Маринова Маринова

25.           Андриан Мариянов Атанасов

26.           Пламен Георгиев Михайлов

27.           Калоян Адрианов Ангелов

28.           Радина Илиян Илиева

29.           Едуардо Бранимиров Узунов

30.           Теа Иванова Начева

31.           Цветина Иванова Иванова

32.           Цветелина Маринова Хаджийска

33.           Деян Тихомиров Найденов

34.           Марина Пламенова Цакова

35.           Ивелин Ивов Иванов

36.           Преслав Атанасов Димитров

37.           Кристиян Тихомиров Стоянов

38.           Виктор Калинов Кралев

39.           Вероника Илиева Иванова

40.           Цветомир Драгомиров Валентинов

41.           Виктор Стефанов Владимиров

42.           Росен Красимиров Кръстев

43.           Сиана Ивайлова Николова

44.           Цветина Деянова Генова

45.           Ивайло Ивайлов Убенов

 

СПИСЪК НА КЛАСИРАНИТЕ  УЧЕНИЦИ В I КЛАС В

ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” - ГРАД БОТЕВГРАД ЗА УЧЕБНАТА 2018/2019 ГОДИНА

I КЛАСИРАНЕ

1.                Десислава Силванова Младенска

2.                Яна Владиславова Василева

3.                Петър Алексиев Пешев

4.                Анислава Богомилова Атанасова

5.                Стефани Даниелова Милчева

6.                Георги Георгиев Илиев

7.                Цветомира Бориславова Маринова

8.                Денира Петрова Петкова

9.                Сашка Запринкова Петкова

10.           Иван Николаев Николов

11.           Митко Христов Митков

12.           Асия Миткова Рангелова

13.           Мариела Тодоркова Христова

14.           Виктория Бориславова Вълчева

15.           Аксиния Христова Георгиева

16.           Илия Красимиров Христов

17.           Иван Кирилов Зашев

18.           Васко Николаев Асенов

19.           Величко Пенков Венелинов

20.           Иван Георгиев Георгиев

21.           Цветелина Стоянова Стефанова

22.           Красимира Галева Илиева

23.           Надежда Анетова Ташева

24.           Цветозар Донков Ташев

 

 

Ø  Записването на първокласници след първо класиране е в периода от 05.06.2018 г. до 08.06.2018 г. вкл.

Ø  За записан се счита първокласник с подаден оригинал на Удостоверение за завършена ПГ.

 

 


Назад

Последни обяви

Prev Next