Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на София-област за периода 15-19.06.2020

12 Юни 2020 Прочетена 26

Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение България продължава да съобразява планираните ремонти с нуждите на клиентите и след отмяна на извънредното положение. Компанията организира дейността си по начин, който позволява извършване на планирани дейности между 13:30 ч. и 18:00 ч. Планът на дружеството предвижда минимални смущения на услугата до пълното отпадане на противоепидемичните мерки и препоръчителните офиси от вкъщи, както и до приключване на учебната година за учениците.

ЧЕЗ Разпределение възстановява в пълен обем реализацията на нови  присъединявания, за да изпълни своите ангажименти към клиентите, които надлежно са преминали през процедурата по включване на обекти към мрежата. Поетапно компанията възстановява и реализацията на инвестиционната си програма за 2020 г., за да поддържа и развива мрежата по начин, който да гарантира сигурността и качеството на електрозахранването в Западна България и да навакса забавянето в резултат на въведените противоепидемични мерки и последиците от тях. Дружеството приоритизира дейностите си, така че да продължи да изпълнява всички свои лицензионни задължения и да осигури нормалното протичане на процесите в компанията. Нормативните изисквания за подмяна на електромери ще се изпълняват в предварително обявени интервали от време, като ще засягат електрозахранването на клиентите само в рамките на 15 минути. При извънредни ситуации, както и до момента, компанията ще реагира незабавно и ще извършва съответните неотложни ремонти.
При изпълнението на своите ангажименти за поддържане и развитие на мрежата, компанията ще свежда неудобствата за клиентите до възможния минимум.
Няма да се прекъсва услугата за болници, институции и администрации с обществена значимост. За датите на матурите електрозахранването на учебните заведения ще бъде гарантирано.
* Обявеният в графика период за планирано прекъсване на електрозахранването с начало  и край съответно от 08:00 ч. или от 09:00 ч. до 16:00 ч., се отнася за прекъсване в рамките на до 15 минути, свързано с подмяна на електромери или подмяна на електромерни табла, в посочения времеви интервал.

ОБЛАСТ
Дата/период Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/


София-Област
Община Ботевград 
На 15.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:16 - 17:16 ч./   На 16.06.2020 г. /14:01 - 14:15 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Боженица:   319004  ,    долапището  ,    Махала Барбушовци  ,    Махала Близнаковци  ,    Махала Брусен  10 Къща,   Махала Върха  ,    Махала Ганинци  ,    Махала Дончовци  ,    Махала Кръста  Къща,   Махала Мурта  ,    Махала Павловци  ,    Махала Пейчовци  ,    Махала Пелиница  Къща,   Махала Плоча  Махала Томовци  ,    Махала Урвич  1,  9,  11,  Къща,  29,   Махала Усойната  ,    Стопански Двор  УПИ Xi-71,  Кв.7  ,    Х-38,   Кв.41  ,      Къща,  43,  Фургон,  Къща
На 15.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Боженица:   319004  ,    Махала Урвич  29,   Стопански Двор  ,    УПИ XI-71,  Кв.7  ,    Х-38,   Кв.41  ,      43,  Фургон,  Къща
На 15.06.2020 г. /13:15 - 17:16 ч./   На 16.06.2020 г. /13:15 - 17:16 ч./   На 17.06.2020 г. /13:15 - 17:16 ч./   На 18.06.2020 г. /13:15 - 17:16 ч./   На 19.06.2020 г. /13:15 - 17:16 ч./ -  Ботевград:   Академик Стоян Романски  27,  20,  11,  9,  14,  13,  39,  35,  19,  25,  17,  16,  28,  12,  18,  26,  4,  8,  22,  37,  39б,  24,  9к,  29,  31,  30,  15,  21,   До Сграда Ткзс  ,    Кооперативен Пазар  ,    Нов Кооперативен Пазар  ,    Свобода  38,  3,  5,  9з,  16,  3в,  7,  14,  9,  1,  12
На 15.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:16 - 17:16 ч./ -  Липница,   Общ. Ботевград:   За Провеждане на 72-часови изпитания,    Махала Големо Усое  ,    Махала Горановци  Къща,   Махала Мановци
На 15.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:16 - 17:16 ч./ -  Новачене,   Общ. Ботевград
На 15.06.2020 г. /13:16 - 17:16 ч./ -  Липница,   Общ. Ботевград:   за провеждане на 72-часови
изпитания
На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Ботевград:   Витоша  22,  36,  5,  26,  30,  24,  18,  34,  28,  40,  16,  14,  38,  32,  42,  16а,   до Автогара
На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Боженица:   Махала Барбушовци
На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Литаково:   Боговина  6,  2,  1,  22,  16,  14,   Генерал Клод  10,  24,  28,  7,  11,  5,  22,  26,  13,  18,  19,  11а,  6,  14,  15,  4,   Люто Войвода  26,  19,  32,  1,  8,  24,  6,  14,  23,  35,  3,  21,  13,  Къща,  30,  15,  5,  20,  31,  29,  7,  9,  4,  11,  25
На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:16 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:16 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:16 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:16 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:16 ч./ -  Ботевград:   Любен Каравелов  4,  10,  14,  8,  6,  12,  16,  2,   Славейков  43,  22,  24,  35,  37,  29,  41,  26,  33 А,  33а,  31,  33
На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски  14,  12,  9,  7,  11,   Трети март (Иван Гълъбов)  6,  35,  42,  10,  26,  1д,  5,  34,  24а,  33,  29,  36,  8,  39,  1 В,  38,  37,  12,  14,  3,  25,  22,  32,  4,  40,  13,  27,  30,  16,  21,  1,  28,  2,  23,  19,  31,  15
На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ -  Рашково  
На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ -  Трудовец:   Бистрица  36,  11,  9,  5,  30,  26,  34,  42,  24,  3,  38,  1,  32,  28,  40,   Еделвайс  4,  6,  3,  1
На 15.06.2020 г. /13:46 - 17:16 ч./ -  Ботевград:   Армеец  ,    България  24,  20в,  25,   и ндустриална Зона  Іі-Подем
На 16.06.2020 г. /13:01 - 17:16 ч./ -  Новачене,   Общ. Ботевград:   III-709,  Кв.38  ,    Аспарух  13,  11,  3,  9,  12,  17,  18,  10,  19,  21,  5,  25,  4,  6,  14,  15,  16,  8,  23,   Борис I (Методи Антонов)  7,  4,  14,  17,  21,  3,  13,  2,  12,  10,  16,  8,  15,   Васил Друмев  1,  2,  8,  14,  6,  4,   Дондуков  10,   Дунав  5,  6,  8,  1,   Ивайло  6,  8,  1,  2,  4,   Медвен  18,  3,   Опълченска  5,  7,  1,  9,  11,  4,  10,  12,  6,  13,  3,   Рударка  2,  8,  13,  15,  6,  17,   Христо Ботев  29,  13,  18,  16,  26,  30,  6,  10,  17,  28,  3,  15,  22,  11,  5,  8,  12,  24,  23,  9,  7,  27,  25,  19,  21
На 16.06.2020 г. /13:01 - 17:16 ч./ -  Скравена:   Койдановец  1,  7
На 16.06.2020 г. /14:01 - 14:15 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 13:16 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ботевград:   Местност Тръстеник
На 16.06.2020 г. /14:01 - 14:15 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Гурково,   Общ. Ботевград:   ПИ №027070  ,    УПИ Хіv-191,   Кв.48  ,      Къща,  ТП Ткзс,  Къща
На 16.06.2020 г. /14:01 - 14:15 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Краево:   Махала Маринков Рът  ,    Махала Славополе  Жилищна Сграда,  Къща,   УПИ III-25 Кв. 4  ,      Ограда,  Къща,  Къща,  Вила,  Къща
На 16.06.2020 г. /14:01 - 14:15 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Липница,   Общ. Ботевград:   за провеждане на 72-часови изпитания  ,    Махала Големо Усое  ,    Махала Горановци  Къща,   Махала Мановци  ,    Махала Ръждавец
На 16.06.2020 г. /14:01 - 14:15 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Новачене,   Общ. Ботевград:   III-709,  Кв.38  ,    Ангел Кънчев  7,  4,  2,  5,   Аспарух  13,  11,  3,  9,  12,  17,  18,  10,  19,  21,  5,  25,  4,  6,  14,  15,  16,  8,  23,   Безименна  2,   Борис I (Методи Антонов)  7,  4,  14,  17,  21,  3,  13,  2,  12,  10,  16,  8,  15,  1,   Васил Друмев  1,  2,  8,  14,  6,  4,  12,  3,   Васил Левски  11,  3,  4,  5,  1,  2,  22,  24,  20,  26,  16,  10,  8,  30,  6,  14,  18,  12,  3а,  9,  28,  60,  52,  37,  17,  46,  42,  19,  31,  23,  36,  32,  40,  29,  25,  50,  21,  58,  35,  54,  38,  56,  33,   Васил Петлешков  5,  11,  1,  3,  2,  7,  9,   Ген.Скобелев  24,  20,  30,  3,  14,  28,  26,  6,  7,  16,  22,  2,   Гео Милев  4,  2,  3,  8,  5,  1,  10,  6,  7,   Георги Бенковски  20,  21,  11,  10,  5,  4,  15,  19,  12,  9,  23,  16,  17,  25,  7,  2,  22,  6,  1,  14,  3,  24,  31,   Георги С. Раковски (Р.Доков  54,  70,  38,  23,  24,  64,  68,  18,  29,  34,  35,  31,  26,  3,  36,  30,  66,  33,  22,  44,  40,  28,  32,  11,  25,  21,  58,  20,  60,  42,  15,  19,  10,  4,  5,  1,  7,  6,  41,  8,  2,  9,  62,  3,   Гурко  1,  2,  3,   Добруджа  7,  5,  2,  6,  8,  4,   Дондуков  10,  2,  5,  7,  9,  4,  15,  14,  6,  3,  10,  13,  12,  1,  11,  8,   Дунав  5,  6,  8,  1,  2,  4,  10,   Евлоги Георгиев  1,  5,  10,  16,  11,  6,  8,  7,   Елин Пелин  2,  7,  5,  1,  3,   Захари Стоянов (Тодор Томов  40,  32,  44,  10,  22,  7,  17,  48,  6,  25,  46,  26,  4,  45,  36,  42,  2,  20,  5,  27,  29,  14,  16,  1,  19,  43,  28,  35,  12,  9,  23,  15,  3,  33,  39,  30,  8,  1,  2,  
Ивайло  6,  8,  1,  2,  4,  8,  18,   Иван Вазов  6,  7,  2,  1,  4,  5,  3,   извън Регулацията  Вила,  Вила №45,  Вила,  Крайпътно Заведение,  Вила,   Искър  3,  15,  5,  17,  11,  13,  1,  9,   Кирил и  Методий  2,  6,  4,  8,  12,   Козлодуй  4,  7,  1,  8,  3,  2,  6,  5,   Кубрат (Христо Ветовски)  18,  11,  9,  20,  4,  12,  2,  8,  3,   Любен Каравелов  42,  35,  28,  30,  44,  34,  25,  40,  29,  38,  46,  36,  31,  39,  27,  26,  32,  17,  7,  24,  11,  19,  26,  20,  13,  14,  6,  11а,  9,  21,  15,  8,  23,  4,  3,  22,  1,  12а,   Медвен  18,  3,  11,  2,  16,  4,  9,  14,  15,  7,  1,  8,  17,  3,  5,  12,  13,   Местност Камен дол  ,    Московска  4,   Никола Й.Вапцаров  2,  4,  7,  5,  13,  10,  6,  8,   Новаченка (Филип Кръстев)  4,  10,  6,  12,   Оборище  15,  1,  21,  7,  5,  19,  13,  9,  20,  11,  16,  6,  17,  3,  18,  10,  2,  2,   Опълченска  5,  7,  1,  9,  11,  4,  10,  12,  6,  13,  3,  1,   Осма  1,   Паисий  17,  12,  21,  6,  22,  19,  20,  16,  23,  3,  15,  2,  10,  26,  9,  4,  24,  14,  8,  7,   Панайот Волов  5,  6,  3,   Пенчо Славейков  4,  2,  7,  3,  5,  1,  10,  6,   Петко Войвода (Иван Гешков)  4,  2,  20,  39,  65,  8,  7а,  16,  61,  11,  29,  35,  32,  3,  19,  9,  15,  12,  17,  33,  31,  10,  18,  22,  13,  25,  14,  21,  28,  27,  6,  7,  9,   Петър Берон  2,  4,  6,  3,  5,  1,   Първа  4,   Рударка  2,  8,  13,  15,  6,  17,  16,   С. Новачене,   Общ. Ботевград път№1  ,    Сан Стефано  14,  5,  3,  22,  1,  18,  10,  14,  4,  15,  8,  24,  6,   Свобода  2,  6,  1,   Седма  12,  2,  6,  1,  14,  10,  4,  7,  3,  5,   Стара Планина  3,   Съединение (Ленин)  17,  22,  2,  10,  4,  20,  29,  27,  13,  19,  14,  6,  21,  15,  12,  9,  7,  11,  1,  3,  20,   Трети март (Георги Димитров  5,  8,  9,  24,  1,  22a,  4,  7,  20,  12,  14,  11,  19,  22,  6,  28,  3,  21,  2,  26,  15,  10,  13,   УПИ IX-238 Кв.12  ,    Филип Тотьо (Тодор Доков)  23,  5,  19,  17,  21,  15,  25,  13,  8,  45,  2,  16,  8,  24,  39,  25,  35,  18,  37,  23,  20,  4,  22,  29,   Хаджи Димитър  1,  2,   Христо Ботев  29,  13,  18,  16,  26,  30,  6,  10,  17,  28,  3,  15,  22,  11,  5,  8,  12,  24,  23,  9,  7,  27,  25,  19,  21,  2,  4,  1,   Христо Смирненски  11,  10,  5,  4,  14,  3,  34,  15,  12,  13,  8,   Черешово Топче  38,  30,  7,  4,  2,  22,  48,  1,  32,  10,  26,  8,  6,  28,  16,  3,  12,  14,  36,  46,  13,  18,  5,  20,  24,  54,  46,  27,  50,  48,  21,  23,  29,  42,  15,  19,  64,  17,  70,  12,  56,  13,   Четвърта  8,   Шипка  1,     Павилион,  На Магистрала Е 79
На 16.06.2020 г. /14:01 - 14:15 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Осеновлаг:   Зимнишки дол  ,    Махала Зимнишки дол,      Къща
На 16.06.2020 г. /14:01 - 14:15 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Радотина:   Местност Дръстила  ,    ПИ №055008  ,      
На 16.06.2020 г. /14:01 - 14:15 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Рашково:   Махала Белчово   ,   Махала Габровница  
На 16.06.2020 г. /14:01 - 14:15 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Скравена:   000230  ,    11-та  30,  13,  15а,   13-та  7,   15-та  2,   3-та  42,   8-ма     7 Вила,   Александър Стамболийски  1,  8,  10,  6,  12,  4,  2,  5,  1,  3,   Алипи Първанов  7,  30,  18,  1,  28,  10,  20,  5,  8,  14,  11,  22,  9,  34,  4,  3,  6,  12,  26,  2,  63,  73,  86,  61,  82,  67,  69,  80,  65,  84,  88,  62,  92,  90,  57,  96,  59,  71,  94,  37,  33,  60,  50,  55,  54,  38,  41,  56,  49,  76,  17,  25,  19,  35,  23,  58,  78,  42,  68,  40,  62,  15,  45,  27,  51,  70,  12,  29,  13,  36,  64,  74,  66,  21,  44,  48,  46,  47,  52,  43,   Ангел Кънчев  14,  3,  6,  12,  10,  2,   Атанас Събков  4,  5,  2,  8,  4,  7,  11,  12,  9,  1,  16,  6,  3,  13,   Бебреш  5,  3,  15,  7,  1,   13,  17,  9,   Бенковски  7,  9,  10,  20,  18,  1,  5,  2,  3,  8,  6,  14,  4,   Васил Априлов  1,   Васил Вунчев  15,  20,  1,  19,  5,  16,  17,  7,  21,  9,  18,  11,  6,  26,  22,  32,  10,  14,  30,   Васил Левски  8,  7,  13,  10,  14,  17,  5,  9,  1,  15,  34,  2,  18,  29,  28,  33,  24,  32,  31,  22,  35,  20,  30,  26,  38,  19,   вилна зона Лозята  Вила,  5,   Врачанска  3,   Гео Милев  4,  6,  2,   Георги Апостолов  14,  16,  4,  1,  8,  8а,   Георги Канзов  1,  3,  6,  5,  2,   Георги Раковски  1,  10,  8,  3,  5,  7,  6,  13,   Георги Стаменов  12,  3,  68,  8,  4,  1,  5,   Герго Ценов  9,  8,  7,  10,  12,  14,  6,  1,  16,  3,  18,  4,  20,   Грамаде  1,  51,  50,  78,  75,  73,  55,  56,  64,  49,  65,  60,  76,  79,  81,  52,  57,  4,  66,  41,  44,  38,  48,  14,  18а,  5,  12,  37,  3,  4,  23,  61,  26,  2,  8,  1,  36,  29,  10,  30,  15,  7,  33,  20,  21,  39,  22,  24,  43,  19,  6,  16,  11,   Здравец  4,  2,   Иван Вазов  6,  33,  2,  20,  16,  30,  34,  32,  13,  36,  18,  15,  9,  3,  40,  64,  26,  14,  1,  12,  35,  4,  11,  27,  38,  24,  23,  7,  25,  8,  22,  7а,  29,   ИванЙотов  11,  9,  8,  4,  1,  17,  15,  5,  7,  12,  2,   и згрев  4,  6,   Кап.Димитров  7,  6,  2,  4,   Койдановец  1,  7,  2,  3,  9,  7,  5,  1,   Кокиче  7,  3,  1,  11,  9,   Комитска  10,  3,   Крушарска (К.Муканска)  17,  15,  23,  27,  31,  29а,  21,  29,  14,  12,  5,  8,  20,  2,  7,  10,  3,  12,  9,  5,  6,  4,  8,  1,  13,  11,  4а,  14,   Лазар Георгиев  9,  7,  10,  20,  2,  6,   Лазар Стоянов  12,  5,  4,  10,  7,  20,  2,  16,  1,  18,  14,  8,   Латинка  1,  6,  2,   Любен Каравелов  17,  15,  1а,  24,  20,  32,  22,  26,  6,  2,  7,  8,  16,  4,  14,  13,  15,  11,  9,  1,  3,  10,  12,   Мах.Диловска и  Драганчовска  2,  4,  3,  6,  5,   Махала Гледжовица  ,    Махала Паланката  Къща,  Къща,  Кошара,   Медвен  12,  34,  3,  2,  32,  22,  19,  30,  28,  36,  20,  14,  24,   Мико Комитски  20,  1,  27а,  15,  23,  14,  3,  21,  16,  25,  9,  27,  8,  7,  18,  6,  4,  17,  13,  11,  31,   Муканска  16,  10,  1,  8,  10а,   Мургаш  1,  2,  4,  6,   Никола Й. Вапцаров  9,  14,  2,  8,  10,  5,  6,  4,   Ноновска  8,  6,  12,  7,  13,  11,  8,  20,  4,  3,  14,  18,  10,  5,  15,  1,   Околовръсна  2,  3,  11,  5,  2а,  7,  2,  1,  25,  8,  19,  13,  17,  21,  15,  10,  23,   Осми Март  10,  11,  4,  1,  10,  2,  3,  9,  7,  6,   Паисий  3,  6,  1,   Петко Студенков  19,  14,  13,  11,  9,  16,  10,  17,  18,  15,  12,  21,  16,  7,  5,  1,  3,  23,  22,  20,  34,  37,  26,  15,  24,  27,  28,   Петър Берон  1,  2,  18,  10,  12,  1,  4,  16,  3,  23,  15,  22,  76,  9,  34,  20,  7,  17,  13,  19,  30,  27,  11,  24,  21,  16,   ПИ №000141  ,    Поп Банчо  2,  4,  10,  3,  8,  13,  5,  6,   Поручик Георгиев  6,  12,  4,  17,  16,  3,  19,  14,  10а,  10,  13,  1,  9,  7,  11,  8,  5а,  15,   С. Скравена,   Общ. Ботевград Път №1  ,    Свещ. Георги Поп Димитров  5,  8,  14,  18,  6,  9,  12,  16,  20,  4,  11,  7,  2,  10,  3,  13,   Свобода  9,  13,  5,  12,   Сграда На Читалището  ,    Синчец  1,   Стара Планина (Ил.Миков)  43,  45,  60,  24,  3,  58,  62,  15,  19а,  5,  10,  56,  68,  31,  72,  28,  92,  53,  35,  46,  17,  88,  74,  66,  21,  41,  39,  78,  52,  76,  9,  36,  40,  94,  54,  80,  32,  42,  30,  2,  27,  22,  1,  16,  47,  11,  70,  98,  34,  8,  44,  90,  49,  18,  50,  51,  13,  29,   Стефан Караджа  12,  12а,  1,  10,  5,  3,  4,  2,  8,  8,  8,   Танчо Гайдарски  12,  6,  7,  13,  9,  14,  3,  5,  15,  8,  10,  17,  1,  11,  2,   Тодор Попов  7,  19,  30,  20,  17,  14,  15,  11,  16,  22,  32,  28,  18,  26,  9,  5,  13,  23,  34,  27,  24,  12,  3,  10 А,  1,  2,  12,  10,  6,  8,   УПИ VII-266,   Кв.9  ,    Ушите  5,  4,  1,  2,  6,   Хаджи Димитър  4,  13,  2,  9,  5,  11,  1,  2,   Хан Аспарух  6,  5,  7,  3,  1,  4,  8,   Христо Ботев  22,  54,  69,  42,  41,  32,  40,  35,  26,  37,  49,  65,  29,  60,  48,  27,  28,  94,  47,  46,  30,  61,  34,  71,  38,  39,  24,  33,  59,  18,  63,  44,  55,  62,  31,  50,  57,  58,  75,  96,  100,  77,  92,  103,  110,  79,  102,  113,  117,  64,  109,  72,  66,  74,  91,  125,  89,  127,  106,  119,  78,  90,  95,  102 Къща,  94,  123,  88,  84,  70,  83,  85,  93,  68,  111,  87,  81,  82,  107,  15,  6,  8,  12,  11,  9,  16,  1,  5,  7,  17,  23,  2,  10,  4,  21,  99,   Цар Борис I  3,  5,  2,  4,   Цар ИванШишман  1,  2,  8,  3,  4,  10,  5,   Цар Калоян  7,  6,  14,  10,  11,  12,  5,   Цар Крум  3,  1,   Цар Симеон  1,  6,  4,   Цено Кьонтов  1,  8,  11,  9,  13,  10,  2,  4,   Чифлика  18,  9,  5,  8,  8,   14,  20,  21,  19,  6,  12,  3,  1,  15,  2,  4,  7,  30,  10,  25,  26,  11,   28,  13,     Бензиностанция
На 16.06.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ -  Скравена:   Околовръсна
На 17.06.2020 г. /13:15 - 17:16 ч./ -  Новачене,   Общ. Ботевград:   Безименна  2,   Васил Петлешков  5,  11,  1,  3,  2,  7,  9,   Гео Милев  4,  2,  3,  8,  5,  1,  10,  6,  7,   Георги Бенковски  20,  21,  11,  10,  5,  4,  15,  19,  12,  9,  23,  16,  17,  25,  7,  2,  22,  6,  1,  14,  3,   Евлоги Георгиев  1,  5,  10,  16,  11,  6,  8,  7,   Захари Стоянов (Тодор Томов  40,  32,  44,  10,  22,  7,  17,  48,  6,  25,  46,  26,  4,  45,  36,  42,  2,  20,  5,  27,  29,  14,  16,  1,  19,  43,  28,  35,  12,  9,  23,  15,  3,  33,  39,  30,  8,   и звън Регулацията  ,    Кубрат (Христо Ветовски)  18,  11,  9,   Любен Каравелов  42,  35,  28,  30,  44,  34,  25,  40,  29,  38,  46,  36,  31,  39,  27,  26,  32,   Никола Й.Вапцаров  2,  4,  7,  5,  13,  10,  6,  8,   Новаченка (Филип Кръстев)  4,   Оборище  15,  1,  21,  7,  5,  19,  13,  9,  20,  11,  16,  6,  17,  3,  18,  10,  2,   Осма  1,   Петко Войвода (Иван Гешков)  4,  2,  20,  39,  65,  8,  7а,  16,  61,  11,  29,  35,  32,  3,  19,  9,  15,  12,  17,  33,  31,  10,  18,  22,  13,  25,  14,  21,  28,  27,  6,  7,   Съединение (Ленин)  20,   Филип Тотьо (Тодор Доков)  23,  5,  19,  17,  21,  15,  25,  13,  8
На 17.06.2020 г. /13:16 - 13:45 ч.; 16:30 - 17:15 ч./ -  Правец:   IV,   Кв.9  ,    IV-6393  ,    VI,  Кв.2  ,    VI-179,   Кв.104  ,    VII,  Кв. 2,  от 514 - от424  7,   Бор  4,  7,  Канцелария Социални Грижи,   Борова Гора  ,    Бърдо  5,  3,  1,  2,  4,   В. Пенчов  26,  20,   Васил Драгнев  6,   Васил Левски  25,  3,  24,  10,  11,  2,  9,  13,  17,  27,  16,  31а,  21,  1,  20,  ТП,  6,  30,  4а,  28,  19а,  19,  29,  14,  31,  26,  7,  23,  8,  118,  133,  157,  143,  163,  147,  145,  134,  139,  136,  122,  106,  124,  151,  126,  104,  137,  155,  130,  110,  114,  128,  161,  132,  108,  133а,  141,  165,  112,  100,  159,  102,  120,  72,  86,  99,  74,  98,  80,  100,  111,  125,  105,  88,  113,  109,  123,  131,  97,  121,  101,  107,  82,  94,  129,  6,  95 А,  119,  96,  76,  103,  95,  90,  ТП,  70,  66,  Сборен,  56 Сборен,  93,  68,  91,  60,  62,  89,  41,  40а,  56 Сборен Блок-24 Ап,   42,  40,  38,  36,  34,  35,  39,  33,  85,  49,  41,  47,  45,  61,  83,  79,  75,  59,  63,  26а,  50,  81,  53,  65,  57,  69,  52,  71,  77,  51,  43,  87,  46,  48,  55,  73,  67,   Витомерица  19,  17а,  3,  8,  17,  6,  1,   Владин рът  ,    Втора  1,   Възраждане  2,  1,  13,  18,  11,  26,  20,  17,  8,  16,  22,  64,  72а,  59,  57,  68,  72,  86,  60,  43,  38,  88,  39,  78,  46,  29,  25,  52,  53,  82,  33,  31,  56,  58,  ТП,  54,  49,  36,  34,  21,  98,  65,  96,  67,  69,  92,  ТП,  58,  61,  100,  3,  32,   Вълко Цолов  2,  4,  8,  6,  1,  3,  7,  5,   Генерал Гурко  22,  20 204,  7,  4,  2,  11,  3,  13,  5,  19,  17,  8,  18,  25,  6,  20,   Генерал Раух  1,  23,  17,  4,  19,  15,  11,  13,  21,  6,  25,  26,   Градешница  7,  2,  8,  10,  1,  6,   Градище  5,  1,  3а,  3,  4 Къща,   Димитър Грънчаров  57,  27,  28,  19,  15,  21,  ТП,  ТП,  ТП,  23,  ТП,   Драган Йотов  7,  9,  6,  3,  3,   Езерото  12,   Елаша  ТП,  22,  17,  14,  10,  23,  15,  25,  19,  2,  8,  16,  13,  11,  21,  Стопанска Сграда,   Здравец  16,  8,  3,  14,  6,  12,  10,  18,  4,  1,  2,  5,  7,  28,  24,  26,  22,  20,   ИванПеев Маруша  14,  2,  4,  3,  6,  10,  11,  5,  1а,  9,  12,  8,  7,   Кв.9,  УПИ VIII  ,    Лесковец  4,  11,  10,  14,  9,  12,  2,  5,   Липа  4,  2,   М.Елша  имот 087033  ,    Маняков Камък  7,  6,  5,  4,  1,  3,  2,   Махала Дивчов Рът  Къща,   Махала Драганско  Къща,   Махала Живковска  Воденицата,   Махала Манастирица  Къща,  1 Къща,  Мтп,  1,  Бунгало,   Махала Поповска  ,    Махала Правешки Ханове  26,  1,  Къща,  1 Къща,   Махала Пушкарско  Къща,  67,   Махала Симидарско  Къща,  Къща,   Месност Елаша  1,   Местност Дългата Орница  ,    Местност Семидарска  ,    Местност Стилковски Рът  ,    Местност Топилата  Къща,  Къща,   Младост  6,  2,  4,  11,  1,  9,  3,   Моновец  8,  2,  7,  6,  15,  1,  11,  5,   Никола и ванов Янин  1,  9,  6,  5,  4,  2,  3,   Никола Комита  3,  4,  1,   Никола Проданов  5,  12,  10,  2,  3,  6,  7,  1,   Опълченска  22 Гараж,  21,  23,  2,  3,  28,  19,  26,  18,  8,  17,  5,  4,  Кв.176,  30,  6,  22,   Острома  5,  1,  3,  7,  2,  4,  6,  8,   Перуша  4,   Пета  5,  3,   Полска  6,  3,  1,  2,   Поп Марко  7,  17,  10,  9,  14,  11,  4,  УПИ XIII-852,   Кв.76,  20,  6,  16,  5,  15,  26,   Първа  1,   Работническа  9,  2,  1 Вила,  7,  5,  4,  3,  12,  9,   Радушиновец  1 А,   Роза  2,  35,   С О.Т.211-О.Т.202,  №1  ,    Свети Анастасий  2,  4,  1,   Свети Теодор Тирон  2,  6,   Свобода  5,  3,  13,   Север  210,  211,  Стопански,  110,  109,  Магазин Хр. стоки,  110а,  308,  307,  109,  212,  308,  201,  101,  1 203,  203,  202,  102,  105,  40 108а,  108 А,  106,  107,  108,  Търговски Обект,  ТП,  108а,  403,  Строеж на Къща,  402,  до Трафопоста,  304,  303,  401,  302,  301,  103,  305,  Магазин,  209,  208,  204,  206,  207,  205,  306,   Седма  3,   Стара планина  4,  2,  6,  ТП,   Стара Река  5,  21,  9,  2,  17,  15,  23,  19,  13,  11,   Тодор Живков  2,  1 Юробанк,  3,  1,  4,   Трета  4,   Трети Март  51,  49,  ТП,  33,  35,  55,  41,  30,  1,  24 1,  24,  6,  6,  6а,  26 6а,  6 6,  26 6,  28 6,  ТП,  20,  Преместваем Търговски Обект №,  18,  13,  21,  17,  4,  29 5,  29 4,  Пешеходна Зона,  27 3,  17,  3 3,  21,  2,  19,  25 2,  Рум,  9,  ТП,   УПИ III-862  В. 50  ,    УПИ XV,   Кв.20  Върху Покрива На  Младежки Дом ;,   УПИ Х  Кв.57  ,    УПИ ХI-Кв.2  ,    Филип Тотю  11,  1,  15,  13,  3,  9,  13а,   Хан Аспарух  7,  2,  4,  3,  21,  8,  5,  6,   Христо Ботев  ТП,  3,  5,  2,  15,  ТП,  21,  11,  19,  17,   Цветко Вълков  3,  8,  11,  5,  6,  7,  9,  10,   Чавдар Войвода  ТП,  1,  2,  4,  7,  5,   Четвърта  3,  5,   Шеста  4,  1,  2,     Учебен център по банково дело,  Фургон,  110,  Бунгало,  6,  5,  2,  4,  3,  101,  203,  202,  102,  201,  105,  108,  108,  403,  402,  304,  301,  103,  302,  401,  303,  305,  204,  209,  208,  ( 204,  205,  306,  109,  211,  212,  210,  108,  307,  308,  110
 
На 17.06.2020 г. /13:16 - 17:15 ч./ -  с.Разлив:   Мах.Груевска
На 18.06.2020 г. /13:01 - 17:16 ч./ -  Новачене,   Общ. Ботевград:   Борис I (Методи Антонов)  1,   Васил Левски  11,  3,  4,  5,  1,  2,  22,  24,  20,  26,  16,  10,  8,  30,  6,  14,  18,  12,  3а,  9,  28,   Георги С. Раковски (Р.Доков  15,  19,  10,   Дондуков  2,  5,  7,  9,  4,  15,  14,  6,  3,  10,  13,  12,  1,  11,  8,   Дунав  2,  4,   Захари Стоянов (Тодор Томов  1,  2,   Иван Вазов  6,  7,  2,  1,  4,  5,  3,   Кирил и  Методий  2,  6,  4,  8,  12,   Медвен  11,  2,  16,  4,  9,  14,  15,  7,  1,  8,  17,  3,  5,  12,  13,   Новаченка (Филип Кръстев)  10,  6,  12,   Опълченска  1,   Рударка  16,   Сан Стефано  5,  3,  22,  1,  18,  10,  14,  4,  15,  8,  24,  6,   Съединение (Ленин)  1,  3,   УПИ IX-238 Кв.12,    Хаджи Димитър  1,  2,   Черешово Топче  38,  30,  7,  4,  2,  22,  48,  1,  32,  10,  26,  8,  6,  28,  16,  3,  12,  14,  36,  46,  13,  18,  5,  20,  24
На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Ботевград:   Ваньо Македонски  5,   Витоша  22,  36,  5,  26,  30,  24,  18,  34,  28,  40,  16,  14,  38,  32,  42,  16а,   До Автогара  ,    Рила  1,   Хаджи Димитър  47,  22,  21,  19,  18,  41,  39,  9,  4,  35,  36,  45,  40,  37,  12,  25,  27,  48,  34,  32,  14,  30,  3,  26,  42,  43,  55,  49,  16,  24,  51,  50,  8,  28,  6,  29,  53,  46,  13,  10,  31а,  44,  7,  17,  23,  11,  33,  5,  2,  38
На 19.06.2020 г. /13:16 - 16:30 ч./ -  Скравена:   000230,    11-та  30,  13,  15а,   13-та  7,   15-та  2,   3-та  42,   8-ма     7 Вила,   Александър Стамболийски  1,  8,  10,  6,  12,  4,  2,  5,  1,  3,   Алипи Първанов  7,  30,  18,  1,  28,  10,  20,  5,  8,  14,  11,  22,  9,  34,  4,  3,  6,  12,  26,  37,  33,  60,  50,  55,  54,  38,  41,  56,  49,  76,  17,  25,  19,  35,  23,  58,  78,  42,  68,  40,  62,  15,  45,  27,  51,  70,  12,  29,  13,  36,  64,  74,  66,  21,  44,  48,  46,  47,  52,  43,   Атанас Събков  4,   Бебреш  5,  3,  15,  7,  1,   13,  17,  9,   Васил Априлов  1,   Васил Вунчев  15,   Васил Левски  8,  7,  13,  10,  14,  17,  5,  9,  1,  15,   вилна зона Лозята  Вила,  5,   Георги Апостолов  14,  16,   Георги Раковски  1,  10,  8,  3,  5,  7,  6,  13,   Георги Стаменов  12,   Герго Ценов  9,  8,  7,  10,  12,  14,  6,  1,  16,  3,  18,  4,  20,   Грамаде  1,  41,  44,  38,  48,  14,  18а,  5,  12,  37,  3,  4,  23,  61,  26,  2,  8,  1,  36,  29,  10,  30,  15,  7,  33,  20,  21,  39,  22,  24,  43,  19,  6,  16,  11,   Иван Йотов  11,  9,  8,  4,  1,  17,  15,  5,  7,  12,  2,   Изгрев  4,  6,   Кап.Димитров  7,  6,  2,  4,   Койдановец  2,  3,  9,  7,  5,  1,   Крушарска (К.Муканска)  17,  15,  23,  27,  31,  29а,  21,  29,  14,  12,  5,  8,  20,  2,  7,  10,  3,  12,  9,  5,  6,  4,  8,  1,  13,  11,  4а,  14,   Лазар Георгиев  9,  7,  10,  20,  2,  6,   Лазар Стоянов  12,  5,  4,  10,  7,  20,  2,  16,  1,  18,  14,  8,   Любен Каравелов  17,  15,   Мах.Диловска и  Драганчовска  2,  4,  3,  6,  5,   Махала Паланката  Къща,   Медвен  12,  34,  3,  2,  32,  22,  19,  30,  28,  36,  20,  14,  24,   Мико Комитски  20,   Муканска  16,  10,  1,  8,  10а,   Мургаш  1,  2,  4,  6,   Никола Й. Вапцаров  9,  14,  2,  8,  10,  5,  6,  4,   Ноновска  8,   Околовръсна  2,  3,  11,  5,  2а,  7,  1,  25,  8,  19,  13,  17,  21,  15,  10,  23,   Осми Март  10,  11,  4,  1,  10,  2,  3,  9,  7,  6,   Паисий  3,  6,  1,   Петко Студенков  19,  14,  13,  11,  9,  16,  10,  17,  18,  15,  12,  21,   Петър Берон  16,  2,  18,  10,  12,  1,  4,  16,  3,  23,  15,  22,  76,  9,  34,  20,  7,  17,  13,  19,  30,  27,  11,  24,  21,   Поп Банчо  2,  4,  10,  3,  8,  13,  5,  6,   Поручик Георгиев  6,  12,  4,  17,  16,  3,  19,  14,  10а,  10,  13,  1,  9,  7,  11,  8,  5а,  15,   С. Скравена,   Общ. Ботевград Път №1,    Свещ. Георги Поп Димитров  5,  8,  14,  18,  6,  9,  12,  16,  20,  4,  11,  7,  3,  13,   Свобода  9,  13,  5,  12,   Сграда на Читалището,    Синчец  1,   Стефан Караджа  12,  12а,  1,  10,  5,  3,  4,  2,  8,  8,  8,   Тодор Попов  7,  19,  30,  20,  17,  14,  15,  11,  16,  22,  32,  28,  18,  26,  9,  5,  13,  23,  34,  27,  24,  3,  10 А,  1,  2,  12,  10,  6,  8,   УПИ Vii-266,   Кв.9  ,    Хаджи Димитър  4,  13,  2,  9,  5,  11,  1,   Христо Ботев  22,  54,  69,  42,  41,  32,  40,  35,  26,  37,  49,  65,  29,  60,  48,  27,  28,  94,  47,  46,  30,  61,  34,  71,  38,  39,  24,  33,  59,  18,  63,  44,  55,  62,  31,  50,  57,  58,  15,  6,  8,  12,  11,  9,  16,  1,  5,  7,  17,  23,  2,  10,  4,  21,  99,   Цар Борис I  3,  5,  2,  4,   Цар ИванШишман  1,  2,  8,  3,  4,  10,  5,   Цар Крум  3,  1,   Цар Симеон  1,   Цено Кьонтов  1,  8,  11,  9,  13,   Чифлика  18,  9,  5,  8,  8,   14,  20,  21,  19,  6,  12,  3,  1,  15,  2,  4,  7,  30,  10,  25,  26,  11,   28,  13
На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Ботевград:   XIII,   Кв.175  ,    Александър Стамболийски  42,  62,  49,  57,  61,  52,  58,  55,  54,  53,  69,  56,  48,  67,  63,  65,  51,  60,  44,  59,  46,  50,   Витоша  22,  36,  5,  26,  30,  24,  18,  34,  28,  40,  16,  14,  38,  32,  42,  16а,   До Автогара  ,    Иван Вазов  8,  48,  4,  26,  58,  21,  24,  66,  18,  14,  27,  5,  48,  36,  34,  54,  44,  30,  34,  10,  40,  6,  22,  50,  64,  32,  10,  62,  56,  8,  38,  60,  12,  6,  52,  62,  30,  20,  16,  29,  28,  42
На 19.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 16:15 - 17:00 ч./ -  Ботевград:   Армеец  ,    България  24,  20в,  25,   Витиня  Почивна Станция,  55,   До Сграда Ткзс  Краварник Зелена Бара,   Индустриална Зона  ІІ-Подем,   Индустриална Зона Микроелектроника  ,    Литаковско шосе  1,   ПИК  ,      Портал,  Ловен Дом,  Канцеларий,  Вила
На 19.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 16:15 - 17:00 ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски  10,  2,  8,  6,  1,  5,  3,  1,  14,  12,  9,  7,  11,   Баба Вида  8,  6,  4,  2,  5,  7,  1,  10,   Бела  Трафопост,   Бузлуджа  1,  4,  6,  2,  3,  50,   Васил Левски  5,  16,  6,  2,  25,  10,  22,  7,  12,  1,  8,  28,  11,  23,  24,  20,  4,  15,  26,  19,  3,  14,  21,  13,  17,   Витиня  31,  21,  26,  10,  34,  29,  20,  13,  15,  12,  33,  38,  40,  9а,  27,  23,  17,  11,  9,  36,  25,  19,  22,  14,  16,  24,  32,  22,   Възраждане  3,  1,  2,  6а,   Гео Милев  2,  6,  13,  11,  10,  12,  8,  18,  4,  9,   Захари Стоянов (Петър Янков  19,   Зеленград  7,  2,  5,  3,  4,  12,  1,  10,  8,  6,  14,   Калето  22,  35,  20,  18,  29,  33,  19,  27,  20а,  25а,  24,  31,  13,  11,  5,  8,  10,  9,  4,  3,  6,  1,   Кольо Видин  11,  1,  17,  8,  14,  4а,  12,  6,  2,  7,  9,  15,  4,  21,  5,   Майстор Вуно Марков  36в,  21,  32,  8,  34,  18,  22,  12,  4,  23,  30,  24,  2,  19,  20а,  20,  36б,  26,  25,  15,  27,  10,  16,  5,  6,  1,  36,  36а,  34а,   Освобождение (9-ти септемвр  12,   Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов  23,  13,  24,  25,  22,  9,  21,  20,  27,  26,  2,  10,  5,  4,  12,  66,  19,  1,  28,  29,  7,  11,  16,  15,  14-16,  59,  34,  32,  27,  37,  40,  33,  36,  35,  43,  30,  38,   Плиска  5,  2,  4,  6,  8,   Преслав  9,  7,  4,  6,  5,  1,  3,  8,  10,  2,   Първи Май  5,  1,  6,  8,  7,   Севаст Огнян (Партизанска)  6,   Славейков (Васил Коларов)  2,  8,  4,  2,  2а,  3,   Софрони Врачански  1,   Страншки Рът  12,  4,  6,  10,  5,  8,   Трети Март (Иван Гълъбов)  8,  18,  20,  6,  35,  42,  10,  26,  1д,  5,  34,  24а,  33,  29,  36,  8,  39,  1 В,  38,  37,  12,  14,  3,  25,  22,  32,  4,  40,  13,  27,  30,  16,  21,  1,  28,  2,  23,  19,  31,  15,   Хан Аспарух  15,  16,  12,  17,  18,  10,  14,  13,  19,  3,  1,  4,  2,  5,   Христо Ботев  20,  13,  12,  10,  11,  6,  9,  23,  21а,  5,  18,  17,  28,  16,  19,  2,  1,  21,  7,  28,  41,  37,  33,  49,  43,  47,  29,  35,  51,  26,  24,  39,  27,  32,   Ягода  8,  2,  6,  3,  1,  12
На 19.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 16:15 - 17:00 ч./ -  Литаково:   3ти март  1,  6,  4,  8,   Антон Младенов  12,  2,  10,  1,  3,   Архангела (Петко Буковански  3,  7,  2,  5,   Баба Тонка (Баба Кула)  5,  7,  6,  4,  2,  1,   Бачо Киро  6,  2,   Боговина  6,  2,  1,  22,  16,  14,  92,  10,  90,  81,  88,  67,  59,  71,  63,  57,  61,  68,  70,  49,  72,  82,  64,  57,  80,  66,  36,  25,  55,  35,  41,  51,  45,  25,  35,   Бойчо Огнянов  2,  6,   Брезовица  5,  18,  6,  4,  7,  2,   Бузлуджа  5,  9,  2,  15,   Васил Левски  6,  4,  .2,  1,   Велчова Завера (Илия Шопов)  18,  12,  1,  7,  16,  14,  10,  4,   Воденицата  2,  3,  1,   Вуто Койчев  12,  3,  8,  11,  5,  2,  9,  6,  10,  14,   Възраждане  6,  9,  2,  8,  95,  4,  10,   Възход  17,  12,  19,  1,  10,  11,  21,  7,  4,  9,  13,  3,  2,   Вълчи Град  5,  1,  8,  10,  34,  30,   Генерал Клод  10,  24,  28,  7,  11,  5,  22,  26,  13,  18,  19,  11а,  6,  14,  15,  4,   Генерал Похитонов  15,  17,  20,  2,  14,  16,  9,  7,  6,  4,  10,   Гено Люташки (Вацо Люташки)  2,  3,   Георги Бенковски (Г.Димитро  22,  24,  3,  5,  1,  21,  28,  23,  12,  11,  25,  17,  29,  19,  22,  8,  15,  4,  30,  26,   Георги Раковски (Д.Терзийск  6,  18,  2,  8,  7,  12,  13,  14,  3,  15,  10,   Димитър и кономов  7,  4,  9,  2,  1,   Дядо Иван(Ванюша)  2,  4,   Една Българка (М.Найденова  4,  7,  1,  13,  11,  2,  5,  15,  82а,   Захари Стоянов  2а,  2,   Иван Вазов (Ангел Миновски)  9,  9,  26,  6,  19,  8,  3 Вила,  1,  11,  10,  20,  12,  13,   и лия Монев  В Стоп.Двор,  1,  19,  5,  4,  15,  2,  7,  21,  13,  20,  10,   Калето (Сашка)  3,   Кап.Тодор Тодоров  2,   Кирил и  Методи  5,  7,  9,  6,  8,  2,  11,  3,  1,   Кирил Стаменов  1,  2,   Коцо Докуленски  2,  3,   Кочо Честименски (М.Найдено  11,  4,  26,  19,  20,  86,  10,  18,  16,  24,  2,  96,  86,  90,  76,  92,  50,  49,  29,  42,  102,  45,  74,  101,  40,  25,  38,  94,  56,  Къща,  59,  32,  33,  40а,  78,  27,  88,   Любен Каравелов  42а,  72,  30,  24,  37,  29,  71,  36,  70,  53,  83,  13,  58,  63,  48,  33,  16,  79,  77,  5,  85,  49,  11,  73,  69,  26,  37,  74,  35,  56,  40,  28,  42,  45,  45,  47,  19,  25,  66,  6,  41,  39,  67,  4,  34,  14,  18,  9,  10,  62,  12,  55,  8,  75,  43,  61,  54,  51,   Люто Войвода  26,  19,  32,  1,  8,  24,  6,  14,  23,  35,  3,  21,  13,  Къща,  30,  15,  5,  20,  31,  29,  7,  9,  4,  11,  25,  7,  78,  32,  42,  40,  38,  57,  41,  49,  78,  58,  Къща,  94,  53,  55,  48,  72,  62,  68,  43,  76,  37,  54,  46,  47,  62а,  45,  51,  70,  64,  35,  56,  44,  47а,   Майор Томпсън  24,  16,  18,  10,  4,  14,  3,  20,  2,  26,  1,  32,   Малина  2,  3,   Младен Пеьов  2,  1,   Мургаш  11,  9,  3,  5,  4,  2,  7,  13,  15,   Наум Янев  1,  3,  8,  6,  2,   Начо и ванов  7,  5,  3,  2,  3,  7,  8,   Незабравка (Партизанска)  4,  10,  1,  6,   Оборище  2,  14,  8,  18,  12,  6,  1,  16,  5,  4,   Опълченска  6,  19,  12,  33,  16,  21,  22,  13,  18,  41,  25,  39,  45,  31,  27,  7,  2 А,  10,  1,  20,  17,  3,   Павел Бързашки  17а,  16,  14,  8,  18,  2,  3,  23,  7,  17,  15,  9,  18,   Парцел V-41,   Кв.9 Къща  ,    Петко Войвода (Дичо Петров)  6,  2,   Петко и ковски  5,  28,  12,  26,  5,  25,   Петко Мицовски  15,  11,  1,  2,  7,  33,  9,  Къща,  16,  21,  35,  19,  20,  25,  12,   ПИсана  1,  4,  3,  98,  27,  19,  25,  36,  6,  15,  29,  34,  22а,  18,  8,  13,  14,  11,  9,  12,  30,  24,  20,  11 Къща,   Победа  1,   Поп Христо Дойчев  5,  2,  3,  4,   Пречеста  2,  4,   Просвета  1,   Светлина  5,  9,  2,  3,   Свобода  7,  5,  8,  8б,  5а,  7,  1,   Спас Соколов  5,  12,  10,  4,  3,  6,   Станковска Курия  9,   Стара Планина (Кам. Първенс  12,  16,  17,  15,  11,  4,  10,  13,  19,  18,  1,  1а,  6,   Столетов  22,  18,  5,  8,  4,  6,   Страцин (Кост. Буковански)  15,  9,  20,  13,  19,  16,  20а,  5,  26а Вила,  12,  14,  7,  3,  4,  24,  22,  8,  26,  2,  2а,  6,   Тодор Каблешков (Н.Маринов)  1,  3,  14,  4,  6,  2,  10,   Христо Ботев  24,  22,  34,  50,  11,  18,  36,  15,  12,  21,  1,  52,  20,  43,  5,  19,  25,  41,  44,  32,  46,  13,  9,  14,  2,  17,  60,  48,  6,  26,  23,  7,  3,  33,   Шести Септември (9-Ти Iх)  15,  8,  25,  39,  18а Църква,  23,  6,  3,  24,  10,  29,  17,  4,  20,  16,  19,  12,  27,  5,  11,  158,  134,  124,  129,  200,  173,  126,  154,  165,  136,  177,  132,  144,  148,  125,  115,  194,  145,  95,  122,  153,  117,  157,  123,  111,  141,  91,  127,  140,  128,  179,  169,  156,  149,  192,  163,  120,  111,  83,  95,  88,  104,  73,  76,  80,  79б,  97,  64,  70,  94,  102,  85,  74,  106,  1а,  92,  78,  107,  81а,  81,  77,  75а,  109,  90,  82,  114,  103,  79,  105,  86,  74,  42,  47,  49,  50,  59,  44,  48,  60,  45,  63,  47а,  46,  61,  68,  62,  54,  66,  55,  58,  43,  39,  45а,  30а,  26 А,  24,  28,  37,  31,  34,  33,  26,  36,  20,  22,  41,  39,   Шипка  3,  3,   Юри Гагарин  9,  21,  35,  23,  14,  1,  10,  19,  36,  22,  5,  25,  6,  7,  18,  20,  15,  17,  27,  32,  16,  2,  12,  4,  8,  13,  11,     30


Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“,   на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии,   текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg,   за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Сигнали за липса или нарушено качество на електрозахранването може да се подават на информационна линия 0 700 10 010; имейл: klienti@cez-rp.bg; контактна форма „Пишете ни“ на сайта на дружеството www.cez-rp.bg.


Назад

Последни обяви

Prev Next