РАЗПИСАНИЕ НА АВТОБУСНИ ЛИНИИ считано от 12.04.2021 г.

09 Април 2021 Прочетена 109

РАЗПИСАНИЕ НА АВТОБУСНИ ЛИНИИ

считано от 12.04.2021 г.

 

 БОТЕВГРАД – СОФИЯ:                                          СОФИЯ – БОТЕВГРАД

 Делнично и празнично:                                            Делнично и празнично:

  6.00 ч. - „Милпет-1“ ЕООД                                        7.15 ч. - „Юнион Ивкони“ ООД – пътува до  гр. ЛОМ

  6.40 ч. - „Милпет-1“ ЕООД                                                    8.15 ч. - „ Юнион Ивкони“ ООД - НЕ  ПЪТУВА

  7.15 ч. -„Транс 63“ ЕООД-НЕ ПЪТУВА НЕДЕЛЯ   9.15 ч. - „Милпет-1“ ЕООД

  8.15 ч. - „Транс 63“ ЕООД                                              9.40 ч. - „Милпет-1“ ЕООД

  9.15 ч. - „Юнион Ивкони“ - НЕ  ПЪТУВА                       10.35 ч. - „Транс 63“ ЕООД-НЕ ПЪТУВА НЕДЕЛЯ

10.15 ч. - ЕТ “Новко Новков“                                          11.55 ч. - „Транс 63“ ЕООД

11.15 ч. - „Юнион Ивкони“-НЕ ПЪТУВА                  12.45 ч. -  ЕТ „Новко Новков“

12.15 ч. - „Транс 63“ ЕООД                                              14.15 ч. - „Транс 63“ ЕООД

13.15 ч. - „Милпет-1“ ЕООД                                            15.15 ч. - „Милпет-1“ ЕООД

14.42 ч. - ЕТ “Новко Новков“                                          16.00 ч. -  ЕТ “Новко Новков“

15.15 ч. -„Милпет-1“ ЕООД                                        17.00 ч. –„Юнион Ивкони“ ООД –ПЪТУВА В ПЕТЪК

16.30 ч. - „Транс 63“ ЕООД                                             17.55 ч. - „Милпет-1“ ЕООД

17.30 ч. - „Милпет-1“ ЕООД.                                          19.00 ч. - „Транс 63“ ЕООД

19.00 ч. - „Юнион Ивкони“ ООД                                    20.00 ч. - „Милпет-1“ ЕООД

 

БОТЕВГРАД – ПРАВЕЦ: изпълнява се от ЕТ „ НОВКО НОВКОВ“ - 0887 585 182

Делнично:

 6.40 ч.; 7.20 ч.; 8.00 ч.; 8.40 ч.; 9.20 ч.; 10.00 ч.; 10.40 ч.; 11.20 ч.; 12.00 ч.; 12.40 ч.; 13.20 ч.; 14.20 ч.; 14.40 ч.; 15.20 ч.; 16.00 ч.; 16.40 ч.; 17.20 ч.; 18.00 ч.; 18.40 ч.; 19.20 ч.; 20.00 ч.; 22.15 ч.

Празнично: 7.00 ч.; 9.00 ч.; 11.00 ч.; 13.00 ч.; 15.00 ч.; 17.00 ч.; 19.00 ч.

ПРАВЕЦ – БОТЕВГРАД: изпълнява се от ЕТ „ НОВКО НОВКОВ“ -0887 585 182

Делнично:

5.10 ч.; 6.20 ч.; 7.20 ч.; 8.00 ч.; 8.40 ч.;  9.20 ч.; 10.00 ч.; 10.40 ч.; 11.20 ч.; 12.00ч.;12.40ч.; 13.10 ч.; 14.00 ч.; 14.40 ч.; 15.00 ч.; 15.20 ч.; 16.00 ч.; 16.40 ч.; 17.20 ч.;18.00 ч.; 18.40 ч.; 19.20 ч.;  20.00 ч.; 21.10 ч.;

Празнично: 7.30 ч.; 9.30 ч.; 11.30 ч.; 13.30 ч.; 15.30 ч.; 17.30 ч.; 19.30 ч.

БОТЕВГРАД –ВРАЧЕШ: „МИЛПЕТ-1“ ЕООД - Милен Николов – 0897 986 099

Делнично: 5.00 ч.; 6.00 ч.; 6.45 ч.; 7.30 ч.; 9.30 ч.; 12.10 ч.; 13.00 ч.; 14.05 ч.; 17.20 ч.; 19.30 ч.; 21.00ч.; 22.10 ч.

Празнично: 6.00 ч.; 9.05 ч.; 13.10 ч.; 16.40 ч.; 18.00 ч.; 20.30 ч.

БОТЕВГРАД – ТРУДОВЕЦ: ЕТ “НОВКО НОВКОВ“ – Новко Новков – 0887 585 182

6.20 часа - делнично

БОТЕВГРАД – ЛИТАКОВО: „Транс 63“ ЕООД – Цветелин Коларски – 0879 602 336

Делнично: 6.20 ч.; 10.30 ч.; 12.15 ч.; 15.10 ч.; 17.10 ч.; 19.30 ч.  Празнично:  15.10 ч.; 17.10 ч.

БОТЕВГРАД – КРАЕВО – РАШКОВО:

„ТРАНС 63“ ЕООД – Цветелин Коларски – 0879 602 336

 Делнично и празнично: 7.30 ч.; 9.00 ч. /от 01.10 до 31.03 до сп. Литаково/; 13.30 ч.; 17.55 ч.

БОТЕВГРАД – ГУРКОВО: „МИЛПЕТ-1“ ЕООД - Милен Николов – 0897 986 099

Делнично: 6.15 ч.; 7.05 ч.; 9.00 ч.; 11.30 ч.; 12.40 ч.; 14.15 ч.; 16.00 ч.; 17.15 ч.; 20.05 ч.

Празнично: 8.35 ч.; 13.30 ч.; 17.00 ч.

БОТЕВГРАД – НОВАЧЕНЕ: „МИЛПЕТ-1“ ЕООД - Милен Николов – 0897 986 099

Делнично: 5.00 ч.; 22.15 ч                                                              Празнично: 8.35 ч.; 13.30 ч.; 17.00 ч.

БОТЕВГРАД – БОЖЕНИЦА: „МИЛПЕТ-1“ ЕООД - Милен Николов – 0897 986 099

Делнично и празнично: 6.45 ч.; 12.45 ч.; 17.30 ч.

БОТЕВГРАД – ЛИПНИЦА, ЕЛОВ ДОЛ:

„МИЛПЕТ-1“ ЕООД - Милен Николов – 0897 986 099

 Делнично и  празнично: 7.45 ч.; 13.45 ч.; 18.30 ч.

БОТЕВГРАД –  к. ЗЕЛИН: „ТРАНС 63“ ЕООД – Цветелин Коларски – 0879 602 336

Делнично и празнично: 7.30 ч.; 9.00 ч.; 12.30 ч.; 17.30 ч., 20.00 ч. /сезонен от 01.04 до 30.09./

ГРАДСКА ЛИНИЯ №№ 1, 2, 3, 4, 5 - ЕТ “НОВКО НОВКОВ“ – 0887 585 182

Автогара– пл. Микроелектроника:

/АГ-ТПГ “Ст. Панчев“-Изток-Кауфланд-Болница-Родина-ж.к „Саранск“-м.“Чавдар“ АГ-Микроелектроника./

5.15 ч.; 7.15 ч.; 13.15 ч./сп. Кауфланд/; 21.15 ч.

Пл. Микроелектроника – Автогара:

/Микроел.-АГ-м.“Чавдар“-ж.к.“Саранск“-Родина-Болница-Кауфланд-Изток-ТПГ-АГ/

6.20 ч.; 14.20 ч.; 17.15 ч./сп. Кауфланд/; 22.30 ч.

Автогара –Автогара:

/АГ-м. “Чавдар“-ж.к. “Саранск“- Родина-Болница-Кауфланд-Изток-ТПГ-АГ/

10.00 часа

БОТЕВГРАД - СВОДЕ: ЕТ “Новко Новков“ –  0887 585 182

6.20 ч. – делнично; 8.10 ч.-всяка събота; 12.00 ч. – всеки вторник; 16.20 ч.- всеки ден

БОТЕВГРАД – МАНАСЕЛСКА РЕКА ЕТ “НОВКО НОВКОВ“  – 0887 585 182

6.30 ч. – делнично; 11.20 ч.-всеки ден; 17.30 ч.-всеки ден

БОТЕВГРАД - ВРАЦА                               БОТЕВГРАД – ЕТРОПОЛЕ

8.57 часа – не пътува                                     15.30 ч- не пътува

ПРЕВОЗВАЧ: ДЗЗД „ЕТРОТРАНС 2010“

 

ЛИЦА И ТЕЛЕФОНИ ЗА ВРЪЗКА С ПРЕВОЗВАЧИТЕ:

„МИЛПЕТ-1“ ЕООД - Милен Николов – 0897 986 099          „ТРАНС 63“ ЕООД – Цветелин Коларски – 0879 602 336

ЕТ “НОВКО НОВКОВ“ – Новко Новков – 0887 585 182      „ЮНИОН ИВКОНИ“ ООД – офис Ботевград - 0879 356 216

АВТОГАРА БОТЕВГРАД – 0723 96040

Списък от файлове
Разписание обществен транспорт - 12.04.2021г.

Назад

Последни обяви

Prev Next